2. 9. 2020

Spodní prádlo už není pouze osobní záležitost

V minulosti si lidi vybírali jejich spodní prádlo hlavně z hlediska nevyhnutelnosti, pohodlí a až nakonec se ohlíželi na to, do jaké míry musí být sexy a kdo všechno ho vlastně uvidí. Prvořadá byla kvalita materiálu a jednoduchost, která poskytovala jeho příjemné nošení, o kterém ani nevěděli.
figuríny v prádle

Jak je tomu v současnosti?

V současnosti je na trhu nespočet různých značek a druhů spodního prádla, které bylo kdysi nemožné vidět na prodejně nebo na internetu. Ze zpočátku intimního kousku oblečení, které mělo být schované a nikdo o něm neměl vědět ani malý detail, se dnes z tohoto tématu stala veřejná záležitost.
Svědčí o tom i fakt, že si už lidi nevybírají prádlo dle toho, do jaké míry bude praktické, ale především z toho důvodu, jak v něm budou vypadat na veřejnosti. V poslední době se převážně v ženské módě stalo jakýmsi trendem, nosit ho pod průhlednou vrstvou oblečení (třeba pod šaty nebo tílkem) nebo dokonce pod takzvanou síťovinou, která díky němu vynikla a samozřejmě nabrala jiných rozměrů.
žena v erotickém prádle

Je všechno, co je sexy i pohodlné?

To už prakticky nikoho nezajímá. Mladí lidé, kteří se pro nákup jejich prvního spodního prádla rozhodnou, už taktéž hledí na jeho design a vůbec neřeší to, jestli se v něm budou cítit i dobře. Na trhu je poměrně dost značek, které vyrábí jejich prádlo z umělých materiálů, čemu odpovídá i jejich kvalita. Na co se ovšem zaměřují je svůdnost a tak trochu i eroticky podtón, který ji má nahradit.
O něco dražší záležitostí jsou pak luxusní negližé, body nebo podprsenky s kalhotkami, kterými chtějí ženy zapůsobit na své partnery. I ty se samozřejmě řadí (i když jsou kvalitou nesrovnatelně lepší) k těm typům spodního prádla, které se nosí pouze na jednorázovou příležitost a o pohodlí se postará pouze ve výjimečných případech.
Mezi trendy a naprosto komfortní prádlo se řadí to bezešvé, které je natolik nepatrné na nošení, že přináší mužům i ženám dostatek luxusu za současně přívětivou cenu. Při výběre zpočátku intimní záležitosti však dbejte především na to, abyste se v něm cítili dobře a v průběhu dne neřešili nepříjemnosti, které sebou může díky špatné volbě přinést.