27. 8. 2023

Prima kolagen


Vždycky jsem si říkala, že když mi bylo nějak tak šestnáct nebo sedmnáct let, že mě vlastně vůbec žádné vrásky a nebo stárnutí vůbec nikdy nepotkají. Já vím, že se smějete a divíte se tomu, jak jsem mohla v sedmnácti letech být ještě tak bláhová a naivní. Jenomže si vemte, že vy si v té době připadáte vlastně úplně nejsilnější a nejkrásnější, že vlastně ani žádné krémy proti vráskám nebudete nikdy potřebovat. Jenomže jak už to tak bývá, tak opak bývá někdy pravdou. Ne tedy sice jenom někdy, ale ve většině případech je vždycky opak pravdou. Takže když mi potom bylo asi necelých třicet let, někdy mezi dvacátým osmým rokem, tak jsem si všimla, že už kůže pod mýma očima není tak extra vyhlazená, jako to bylo třeba v pětadvaceti letech. A také moje čelo už zažilo to, jak se stále mračím a nebo jak se směji, tak je vlnkovaté. Já vím, že mnoho lidí si říká, že stárnout se má s grácií a že vrásky od smíchu jsou pěkné. Jenomže tohle je úplná blbost. Absolutně nechápu, kdo vymyslel to, že vrásky od smíchu jsou krásné. Pro mě tedy ne a nesnáším je.

Pečující rtěnka.

I když se ráda směji, nějaké vrásky bych opravdu mít nechtěla. Jsem proto ráda, že existují kvalitní krémy s kolagenem a nebo také kolagenové vitamíny. A já sama jsem si oblíbila kolagen, který nejenom krásně oživí pleť a zpevní pleť, ale také vyhladí jemné vrásky. A také hlavně kolagen pomáhá na zdravé a pevné nehty a na zdravé vlasy. A tohle je přesně to, co jsem chtěla. Nechci mít jenom krásnou a mladistvou pleť. Díky kolagenu také mám už i pevné nehty a zdravé vlasy.

Chodím ke kosmetičce.

roto jsem si řekla, že budu další milovnice toho, kdo ho bude mít rád kolagen. Užívám už zinek a také vitamín B, takže do toho ještě přidám kolagen a budu se těšit, že třeba za půl roku bude má pleť opravdu k nerozeznání. Já budu třeba vypadat o deset let mladší. Řekněte mi, kdo by tohle nechtěl? Protože čas nejde ošálit a čas nezastavíme, ale můžeme si to zpříjemnit tím, že budeme stárnout pomaleji.