20. 9. 2023

Designová lampička


Je to už opravdu hodně dlouho, kdy jsem k sobě vybírala nějakou krásnou lampičku a také jsem potom ještě vybírala k synovi do pokojíčku krásnou lampičku. Syn chtěl krásnou modrou lampičkou, kde budou autíčka. Já se tomu nedivím, protože synovi jsou teprve čtyři roky a taky už si sám chce vybírat, co bude mít u sebe v pokojíčku. Já jsem chtěla nějakou krásnou, elegantní designovou a minimalistickou lampu do své ložnice. Ložnici mám malou, ale tohle mi nevadí. Mám zase ale opravdu velikou postel. A do mé ložnice se mi vejde maximálně nějaký malinkatý stoleček, nějaké poličky a postel.

Takovou ložnici jsem si přála.

Věřte nebo ne, ale do ložnice se mi nevejde ani veliká šatní skříň, takže ji musím mít v obýváku, ale mě tohle nevadí. Mě stačí, že se v ložnici akorát vyspím. Ale jakou lampičku? Naštěstí chodím často do elektro obchodu, V elektru kupují téměř vše, protože mám ráda chytrou domácnost. Mám různé smart hodinky nebo smart zásuvky, a dokonce i žárovky. To znamená, že si tuhle techniku a tohle všechno elektro můžu pustit na dálku. A dokonce i hudbu. Říkala jsem si, že je opravdu příjemné, když třeba jdu večer z nějaké zábavy domů a můžu si takhle ještě po cestě zapnout světla a pustit hudbu a nedej bože, abych mohla i vyprat! 

Pořizuji si minimalistické lampičky.

Ano, i tohle jde. Už existují i takové pračky, kde vy si ji jednoznačně na dálku pustíte a dáte si tam také program a podobně. Proto jsem si řekla, že je nejlepší, když lidé si také uvědomí, co vlastně chtějí. A jak dopadla lampička? Vybrala jsem si opravdu krásnou čalouněnou lampičku. A může svítit jak barevně, tak také červeně, modře a klasicky žlutě. Řeknu vám, že jsem opravdu ráda, že žiji v tomhle století, protože si mohu vybrat přesně to, co potřebuji. Bývaly totiž nehezké doby, kdy všechno chybělo a člověk si nemohl vybrat to, co by se mu líbilo nebo co by potřeboval. Bavilo by vás to v takové době?