31. 3. 2022

Pravidelná péči pro vaši vířivku? Svěřte ji nám!

Jen si to představte – konečně společná dovolená s vaší drahou polovičkou! Nikam daleko nemusíte, říkáte si, vířivku přece máte doma. Konečně je na ni čas! Ještě nalít šampaňské, jahody do misky a může to začít hezky vířit! Ale moment, co to? Vana nevíří jak by měla? Zanesené trysky místo víření vody podivně chrčí? Tady někdo zřejmě zanedbal pravidelnou údržbu! Jak často je potřeba a co všechno vaše vířivá vana potřebuje? Čtěte dál a pravidelnou údržbu vaší vířivky už nikdy nepodceníte.

Paní ve vířivce

Pokud máte doma vířivku či bazén, sousedé a vzdálená rodina vám jistě závidí. Také jistě víte, že bazén či vířivka není jen zábava a relax. Je to také péče o to, aby zábava a relax mohly proběhnout. Čištění bazénu a péče o něj je mezi lidmi známější než péče o vířivku. I ta si ho však zaslouží a hlavně ji vyžaduje. Zvláště proto, že je náchylnější na ucpávání trysek a sem tam potřebuje nějakou tu součástku vyměnit, aby jste si mohli užívat zaslouženého pohodlíčka.

Možná byste se divili, co všechno pro vás taková profesionální firma na čištění a údržbu bazénů a vířivých van může udělat. Jednak se tím pádem nemusíte stresovat s tím, co a jak je třeba. Tohle za vás vyřeší odborníci. Ať už máte vířivku v záruce, či po, naše služby jí budou jedině ku prospěchu. Soustředíme se na celkovou péči, zazimování a odzimování bazénů a vířivek, čištění a revize technologické stránky – potrubí a trysek – až po měření tvrdosti vody a její optimalizaci. Příliš tvrdá voda je pro trysky pohroma, vodní kámen je při užívání takové vody ucpe raz dva.

Vířivka

Jsme tu pro vás, ať už vaše vířivka potřebuje akutní první pomoc nebo “jen” prevenci. Jsme tu proto, aby vaše vířivka správně sloužila a přinášela do vašich dnů relax a klid. Protože od toho ji doma přece máte!

Dopřejte vaší vířivce servis, ať ho pak ona může poskytnout vám!