28. 3. 2022

Když chybí trpělivost

Jste tak trochu líní a nemůžete se k některým věcem donutit, i když byste opravdu rádi a moc chtěli? Začínáte například neustále dokolečka s první lekcí angličtiny, a ne a ne se donutit k naučení se pár slovíček? Po první lekci to odložíte a na druhou se většinou už tak nějak zapomene, takže musíte zase začít po čase od té první? Nebo co novoroční předsevzetí? Začnu hubnout, začnu sportovat, začnu chodit na bazén, přečtu více knih, udělám si čas na sebe, na kamarády. Dodržíte to první týden, dva a pak zapomenete? Výmluv se najde! Není čas, něco na mě leze, všichni to známe.

kytara

Určitě v tom nejste sami, donutit se k některým činnostem, i když víme, že nám prospějí, je zkrátka složité. A co když se rozhodnete naučit se hrát na nějaký hudební nástroj? Koupíte si kytaru, zkusíte na ni zabrnkat a zjistíte, že to zase není tak jednoduché a odložíte ji do kouta? Úplně se teď vidíte? A co kdybychom vám prozradili, jak se naučit hrát na kytaru doma? Vyzkoušeli byste to?

kytara

Co totiž když existuje kurz, který vás natolik zaujme, že to po první, ale ani po druhé lekci nevzdáte a na tu kytaru se hrát naučíte! Petanovy on-line kurzy hry na kytaru vás naučí základy hry, což není nic výjimečného, ale hlavně! Tyto kurzy vás budou tak bavit, že nebudete mít problém v nich pokračovat a nevzdáte to po první lekci. Petanovy kurzy z vás neudělají během měsíce virtuóza, ale naučíte se, jak kytaru správně držet, jak chytat akordy, což vás naučí i každý jiný kurz. Ale přidaná hodnota kurzu je, že vás naučí, jak se zbavit nervozity, trémy, a hlavně jak u kurzů vydržet a absolvovat je do poslední lekce. Chcete se naučit hrát na hudební nástroj, ale máte problém, že u ničeho dlouho nevydržíte a po pár prvních pokusech to vzdáte? Tak už žádné výmluvy a hurá do on-line Petanových kurzů hry na kytaru, ty vás chytnou a nepustí.