28. 6. 2021

Pronájem automobilů

Každý z nás se někdy v životě dostane do situace, kdy mu vypoví jeho osobní automobil v té nejhorší možné chvíli. V takovém případě se můžete obrátit na rodinu, nebo přátelé, kteří Vám automobil půjčí. Pokud však tuto možnost nemáte, tak neváhejte a půjčte si automobil v osvědčené půjčovně, která má letité zkušenosti. Levná autopůjčovna Praha, Vám nabídne pronájem automobilů a to jak na krátkodobí, tak na dlouhodobí pronájem.

Tato autopůjčovna se zabývá převážně pronájem vozu značky Škoda a zakládá si na této značce. Na výběr Vám nabídne hned několik vozů této značky a to v perfektním stavu. Zapůjčit si můžete vozy Škoda Fabia, Octavia, ale také osvědčenou klasiku v podobě Felicie. Před půjčením jsou všechny vozy zkontrolovány a neměl by být problém s poruchou, či jinou závadou.

autopůjčovna (2)

Ke všem vozům jsou poskytovány doplňkové služby, které Vám zpříjemní pronájem. Jedná se o výhody v podobě dětské sedačky, či podsedáku pro děti. Všechny vozy jsou také vybaveny dálniční známkou pro celou Českou republiku, a pokud se chystáte v zimě na hory, tak se můžete těšit na sněhové řetězy. Na vyžádání si můžete půjčit také navigaci, se kterou trefíte zdárně do cíle. Mezi další samozřejmosti patří také pojištění a to proti krádeži a odcizení. Všechny tyto služby jsou poskytovány k pronájmu automobilu zdarma a bez jakéhokoliv příplatku. Navíc pokud si automobil půjčíte na deset dní a více, tak se můžete těšit na jeden den pronájmu zdarma a to se vyplatí.

autopůjčovna

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na kompletní ceník pronájmu a to včetně pronájmu na celý měsíc. Také zde najdete zajímavosti o firmě a jejich začátcích.

Pokud tedy hledáte spolehlivý pronájem, tak se obraťte na tuto společnost. Zaručeně nebudete pronájmu litovat a případě poruchy se na ně vždy obrátíte. Proto neváhejte a vždy zvolte tuto možnost.