16. 6. 2021

Peníze pro podnikatele a firmy, se kterými můžete naložit jakkoliv

Každý z nás si občas někdy potřeboval půjčit peníze. V případě podnikatelů to platí dvojnásob, protože jakmile začnete podnikat, potřebujte neustále finance na výdaje, abyste se dostali alespoň na hranici, kdy můžete začít vydělávat. Podnikání stojí spoustu času a především také spoustu financí. Toho si je jistě každý podnikatel moc dobře vědom, ale co dělat, když přijde nějaká nečekaná krize?

Máte navíc jako podnikatel problém s registry? Nebo naopak nemůžete doložit své příjmy či jsou příliš nízké na to, abyste mohli dosáhnout na nějaký druh úvěru, navíc třeba na vysokou hypotéku, když budete ručit nemovitostí?

Půjčka bez registrů nebo bez doložení příjmů? Hledáte podnikatelský úvěr s podobnými podmínkami? Právě tyto úvěry najdete i pod názvem nebankovní hypotéka.

počítač

Finance si formou hypotéky mohou půjčovat jak podnikatelé, tak i firmy nebo OSVČ. Peníze z tohoto úvěru slouží výhradně k financování podnikání. Můžete s nimi však ve firmě či v rámci podnikání zaplatit cokoliv, čili jakékoliv výdaje, poplatky, nákupy, uhradit faktury, daně, sazby, dluhy, exekuce, nakoupit majetek a zařízení, zvolit konsolidaci a mnoho dalšího.

vysoké domy

Hypotéka bez registrů může být nastavená na dobu splácení až 30 let. V tomto případě se nenahlíží do registrů a to ani do bankovního ani do nebankovního, takže pokud má podnikatel záznam, tak to není překážkou k získání úvěru.

V případě hypotéky bez dokládání příjmů, další z často vyhledávaných výrazů, se samozřejmě už dopředu počítá s tím, že podnikatel nemá žádné příjmy, takže se nemůže prokázat žádnými příjmy nebo má nízké daňové přiznání na konci roku, proto není potřeba dokládat daňová přiznání.

Hypotéky se schvalují do 24 hodin a peníze se vyplácí ihned po podpisu smlouvy. V dnešní době není nad čím dumat, tyto úvěry jsou stejně tak časté, jako nákupy v obchodech. Vše se dá sjednat online a elektronicky, což je výhoda pro lidi, kteří zrovna dvakrát nemilují různé schůzky.