21. 9. 2020

Jsou potřeba peníze?

Lidem jsou jak známo zapotřebí peníze. Bez těch se už dnes nedá vůbec vést normální život, ten, kdo je nemá, nedokáže v dnešní společnosti obstát. Jenže i kdyby se člověk snažil sebevíc, nikdy nemá jistotu, že bude vždy dostatečně finančně zajištěný, že bude vždy spolehlivě mít na pokrytí svých veškerých finančních potřeb. A když se někdo zrovna potýká s nouzí, nejednou nemá jinou možnost, než si v některé z finančních institucí zažádat o půjčku. Protože půjčka může být nejednou tou jedinou cestou, tím jediným řešením, jak potíže finanční povahy nějak zvládnout.

peníze na stole

Jenže získat půjčku není často snadné. A to zejména v případě, že se zájemce o ni potýká s výraznějšími finančními problémy. V takové situaci se od něj totiž nejednou finanční instituce odvracejí, nechtějí mu raději už preventivně vyhovět. A to je pak velmi nemilé.

Nemilé, ovšem pořád ještě zvládnutelné. Protože i kdyby selhalo cokoliv, jedno zůstává jisté. A to skutečnost, že americká nebankovní hypotéka bývá poskytována i hodně problematickým žadatelům, a to navzdory tomu právě zmíněnému za docela zajímavých a příznivých podmínek.

vějíř z dolarů

I kdyby se podobný žadatel potýkal s nedostatečnými příjmy, i kdyby měl třeba i další nesplacené půjčky, nepříjemné záznamy v registrech dlužníků, exekuce a další stinné stránky, naděje tu vždycky je, a to nemalá. Protože u nebankovních hypoték nestojí a nepadá schvalování žádosti (navíc podané velice jednoduše přes internet v podobě vyplnění jednoduchého formuláře na webu nebankovní společnosti) na tomto, ale vlastně jenom na tom, zda má žadatel příjmy dostačující ke splácení a nějakou nemovitost, kterou by mohl poskytnout jako záruku, že všechno bude řádně splaceno.

Kdo vyhoví alespoň v právě nastíněných minimálních požadavcích, má své jisté. A po zastavení nemovitosti a podpisu smlouvy mu tu půjčí klidně i hodně velké peníze, a to za ideálních podmínek. A to je vlastně přímo terno.