23. 10. 2017

Podnikatelé, zbystřete

Pro podnikání je zřejmě dost podstatné vlastnit prostředí, ze kterého lze řídit celou firmu. Možná patříte ale do sorty podnikatelů, kteří by uvítali virtuální kancelář.

Ptáte se, co je to za výmysl?

Slovo virtuální Vás nejspíš rozhodilo, viďte. Možná si myslíte, že jde o nějakou nekalou záležitost, se kterou nechcete nic mít. Ne, nebojte se. Hned Vám bude vše vysvětleno.

kanceláře

Vezměte si, třeba Vaši situaci. Čili jeden z důvodů, proč byste mohli začít uvažovat o virtuální kanceláři. Peněz nemáte nazbyt, ale musíte mít někde fyzické místo k podnikání. Nebo alespoň kancelář. Kolik dáte měsíčně za její provoz? Vezměte ale všechny náklady i čas, který v kanceláři občas musíte trávit. No, a potom porovnejte ceny za kancelář virtuální. Co říkáte? To je ale nepoměr, viďte? Ovšem ve Váš neprospěch! Když to ale změníte, nepoměr se obrátí v prospěch Váš!

Pořád Vám vrtá v hlavě to slovo virtuální?

Kde budete přebírat písemnosti, když Vaše virtuální kancelář bude někde „v luftě“, jak se lidově říká? Kde budete přijímat obchodní partnery? I když těchto schůzek není tolik, občas se to stát může. A to si máte pořídit i virtuální asistentku? Ne, nezlehčujte to. I tu si totiž https://www.efotbal.cz/clanek-179351-Bude-z-Konateho-double-zradce-Chce-jej-totiz-koupit-Slavia.htmlmůžete zaměstnat!

Slovo virtuální Vám nebude překážkou. Vše bude při starém. S jediným rozdílem. Ušetříte peníze za provoz fyzické kanceláře.

Začínáte o virtuální kanceláři uvažovat?

Víte, musíte myslet na to, že ušetřit peníze, které by se nakonec daly využít ve prospěch inovace Vašich služeb, nebo produktů, nebo je mít v zisku, se dozajista vyplatí! Jestli už začínáte myslet na změnu v tomto směru, určitě získáte i více času. Na co vlastně fyzickou kancelář potřebujete? Ujasněte si své priority.

kancelář

Ještě jeden bonus navíc!

Virtuální kancelář má ještě jednu velkou výhodu. Budete mít její adresu v Praze! Víte, jak zapůsobíte na své klienty? V hlavním městě! Kdo si to může dovolit? Nikdo z obchodních partnerů nemusí vědět, že se jedná o virtuální kancelář. Zasedací prostory lze využívat naprosto normálně, jako kdybyste byl jejich majitel, nebo nájemce.

Není snad toto lákavá představa?