26. 3. 2019

Kde všude se uplatní zip sáčky s posuvným jezdcem

Kuchyně – v kuchyni se uchytí asi nejvíce, hospodyňky do nich ukládají potraviny v mrazáku, výhodou je, že nezaberou tolik místa a jsou netoxické. Lze v nich skladovat luštěniny, ořechy, semínka pro nakličování i na sadbu na záhon, sypké potraviny, jako jsou mleté obilné kaše, mouka, cukr apod., ale i hotová jídla v chladničce, omáčky, ovoce a zeleninu. Zip sáčky s posuvným jezdcem se staly nepostradatelným pomocníkem již v mnoha domácnostech, vyrábí se v různých velikostech a některé obchody poskytují i množstevní slevy.

sáček

Stěhování – kdo z vás se někdy stěhoval, jistě si dokáže představit ten chaos. Vždy se objeví řada drobností, které musíte někam umístit, a šetřit co nejvíce místem v krabicích. Ukládání věcí do sklenic a plastových dóz není příliš ekonomické a ani bezpečné. Sáčky s posuvným jezdcem snadno vyřešíte tento problém.

Dětské hračky – děti mívají spoustu drobných hraček a stavebnic a snadno poztrácí jednotlivé dílky. Typické je to např. u Lega nebo u skládanek puzzle. Sáčky jsou použitelné spoustu let, uzavírací mechanismus je spolehlivý a máte vše uloženo na bezpečném místě a pěkně přehledně.

pytlík

Dílna – možná to znáte, demontujete nějaký výrobek a potřebujete dočasně někam uschovat šroubky, podložky, drobné díly atp. Kam s nimi? Takto uvidíte dovnitř, sáček popíšete lihovým fixem a umístíte na bezpečné místo. Nic nepoztrácíte, nehrozí ani náhodné otevření víčka nebo upadnutí na zem a rozbití nádobky.

Krmivo pro domácí mazlíčky – ideální způsob, jak uložit granule dodávané ve větším množství v plastových pytlích. Někteří výrobci dokonce skladování granulí domýšlí do detailů a zákazníky jistě potěší uzavíratelný vak se zipem přímo od dodavatele. To jsou však spíše výjimky, většinou se setkáte s klasickým problémem, jak granule skladovat, aby se nerozsypaly, aby nezabíraly příliš prostoru a aby se z nich nešířil nepříjemný zápach. Takto je uschováte přehledně, uvnitř zůstane jen omezené množství vzduchu, nezaberou tolik místa, jako v případě plastových boxů nebo kbelíků.