13. 5. 2022

Jak zlepšit erekci doplňkem stravy

Také už máte dost těch chemických koktejlů z lékáren, které zatěžují játra a ledviny, a neřeší příčinu problému a působí pouze jako analgetika, anebo pokud ji řeší, vyženou čerta ďáblem a objeví se zas jiný problém např. v podobě vedlejších účinků? Mnoho lidí právě z tohoto důvodu začíná přecházet na přirozená léčiva a snaží se také řešit situaci po svém a s přírodními doplňky stravy na erekci Erectmax.cz a další neduhy.

nahá žena

Naštěstí máme na výběr a naštěstí se také můžeme k těmto lékům snadno dostat, např. lidé za socialismu neměli tak jednoduchý přístup k některým adaptogenním rostlinám, s nimiž lze na erekci doslova vyzrát. Abychom však porozuměli samotnému mechanismu účinku, musíme pochopit, že problémy s erekcí bývají velmi často spojovány se stresem. Stres a erekce jsou dva antagonisté, které se nikdy nemohou potkat, a pokud ano, je to vždy jen na krátkou chvíli.

Při stresu dochází k tomu, že se v těle (v krvi) hromadí adrenalin a kortizol, tedy stresové hormony, jejichž nadbytek výrazně snižuje hladinu testosteronu. Testosteron je mužský pohlavní hormon, zodpovědný za to, že se mužský penis promění z ochablého váčku pro odvod moči na výrazný a pevný stimul, který v ženské vagíně může hrát doslova velké divadlo. Že dokáže takový jedinec svými zdravými spermiemi oplodnit partnerku, je jasné snad každému, ale ve hře je i rozkoš. Sex neprovozujeme jen pro plození potomků, je to nesmírně krásná a uklidňující činnost, jedna z nejhezčích v lidském životě.

hezká dívka

Tak proč se o ni ochuzovat, když to není nutné? Zkuste to s adaptogenními rostlinkami, které mimo jiné sráží stresové hormony a vyrovnávají tak v těle hormonální dysbalanci do opětovného rovnovážného stavu tak, jak by to mělo být.

K těm nejvýznamnějším adaptogenům patří Ashwagandha, Ženšen pravý (korejský), Ženšen sibiřský (Eleuterokok), Maca peruánská, Kotvičník zemní a Rozchodnice růžová. S žádnou z těchto bylin nemůžete šlápnout vedle, každá z nich pracuje v těle tak, že kromě hormonální rovnováhy upravuje zažívání, zlepšuje psychiku, podporuje činnost mozku a nervové soustavy a také lymfatického a imunitního systému.