13. 4. 2020

Perfektní řasy

Každá žena touží po krásných řasách, které většinou bez pomoci nevyrostou. Často jsou krátké, světlé, řídké či vyrůstají rovně. Přesto můžeme dosáhnout krásných řas s jednoduchými triky a návody.

Řasy, které jsou krátké

Takové řasy nevypadají dobře ani s použitím velkého množství řasenky a je tedy potřeba nechat je vyrůst, abyste dosáhly kvalitních výsledků. Na trhu je k dostání nejrůznější kosmetika, která urychluje růst řas a zvyšuje jejich kvalitu. Vybírat byste měli pouze kvalitní sérum na růst řas, které je čistě přírodní, vhodné pro citlivé oči a obsahuje rostlinné oleje. Sérum je vhodné kombinovat s kvalitní řasenkou, která efekt ještě umocní a dodá řasám krásný vzhled.

namalované řasy

Řasy, které jsou řídké

Pokud jsou vaše řasy řídké, je potřeba o ně více pečovat. Používáme lehkou, kvalitní řasenku, která řasy nezatěžuje a je obohacena rostlinnými oleji, které podpoří hustotu řas. Oči odličujeme zásadně jemnými, bavlněnými tampony a micelární vodou či jiným oblíbeným produktem. Snažíme se odličovat jemně a pomalu, aby nedošlo k zbytečnému vypadnutí řas. Po odlíčení, řasy a víčko natřeme oblíbeným rostlinným olejem. Výsledek do dostaví za několik měsíců ale, jestliže jste netrpělivý, můžete hustotu podpořit umělými řasy, které bohužel vaše řasy zatěžují a může tak dojít k jejich zničení.

umělé řasy

Řasy, které jsou světlé

Na tento typ řas je jednoduchá pomoc. Kvalitní, pigmentovaná řasenka, která vaše řasy krásně zvýrazní. Důležitý je opět výběr vhodné řasenky a důkladné nanášení na spodní i vrchní řasy.

Řasy, které jsou rovné

Takové řasy se i po použití řasenky jeví jako krátké a nikdy tak pořádně nevyniknou. Natočit je můžeme pomocí kleštiček na řasy, které je za pár vteřin nadzvednou. Kleštičky používáme výhradně před nanášením řasenky a dáváme si pozor na sílu stisku, která by mohla vaše řasy poškodit či zlomit. Pokud chce dosáhnout dlouhotrvajícího efektu, použijeme kulmu na řasy. Funguje stejně jako kulma na vlasy, pouze si dejte pozor na teplotu, která by mohla vaše řasy poškodit.