5. 11. 2020

Sluší mi to?

Tak tuto otázku, pokud si nejste jisté, položte hlavně své kamarádce, která vám řekne pravdu. Je výhrou mít skvělou přítelkyni, která vás neutěšuje, že vám svítivě zelený zimník báječně sluší, ačkoliv v něm vypadáte jako hospodyně ze statku. Za pár let se už třeba ptát nebudete muset.

zamyšlená dívky

Většina žen si časem a věkem už našla svou barevnou paletu, ve které je jim dobře a umí barvy vzájemně kombinovat. Naučily se, že stačí sladit pár tonů a nemusejí mít nepřeberné množství šatů a doplňků anebo zaplněné tři šatní skříně. V pohodě se jejich oblečení vejde do jedné šatní skříně, protože jsou přebornice v kombinování stylových doplňků. Jsou si i vědomy toho, že nemusí prožívat každičký módní styl a mít jen samé trendy oblečky. Znají svou cenu a kupují si z trendy věcí jen to, co jim vysloveně sluší. V žádném případě si nekoupí károvanou mini sukni jen proto, že je právě in, jelikož své nožky odhalí pouze v soukromí a vědí proč.

To dokážou jen v případě, že budou střízlivé v odhadu módních trendů Mylifestyle, které sice sluší mladičkým anorektickým modelkám, ale v případě dámy středního věku i postavy není nutné se jim za každou cenu rovnat. Cílem ženy, která zná už svou hodnotu, není se ztrapnit, ale zářit.

A to docílí i maličkostmi, jako jsou hedvábné šály a rafinovaně uvázané šátky, bižuterie či korále a náhrdelníky v tonech sladěné s oblečením. Jsou to sice maličkosti, ale i díky jim spočine obdivný pohled leckterého muže na této dámě. Natož když si dáma nasadí šmrncovní klobouček, přes rameno přehodí stylovou kabelku, kde ukrývá své tajnosti a nutné drobnosti.

žena klobouk

Nestačí jen skvělé oblečení vystajlované vkusnými doplňky, ale završit ho musíte i decentním nalíčením. Šikovné ženy znají triky, jak vykouzlit úsměv na tváři – tónovací make-up, rozjasňovací pudr, oční stíny sladěné s barvou oka. Pak už jen stačí pár kapek oblíbeného parfému, popadnout kabelku a krásná žena je tu!