15. 12. 2020

Zůtulněte své bydlení rychle a levně.

Schodiště, Schody.

Pro někoho je to,,jen schodiště Kmkdesign,, nebo,,jen schody,, a pro někoho je to výrazný „doplněk“, výrazná „dekorace“ do domu či bytu. Bytu ptáte se? Ano i do bytu. V dnešní moderní době už to nejsou jen byty které máte v paneláku a to klasicky 2+1, 2+kk, 1+1, 1+kk a tak dále. Novostavby bytů se čím dál častěji staví jako dvoupatrové. Je to něco jako módní trend, který ale není zase až tak moc úplnou novinkou.

Schody článek 5

Co si ale budeme, nejčastější je schodiště v domě. Protože domy logicky mívají více pater, ale někdy jsou třeba i jednopatrové domy které mají malé schodiště třeba jen do spacího pokoje, který je oddělen od dalších místností. V dnešní době bývá často trednem schodiště točité. Pokud by jste postupně navštívili své známé, či svou rodinu tak zjistíte, že alespoň polovina z nich točité schody má. Někteří mají ale třeba další místnost vybudovanou namísto půdy a tak tam nechali klasické sundávací půdové schody. Ty mohou být ale někdy zdraví nebezpečné.

Pokud jste v situaci kdy nad novými schody přemýšlíte, pak jak jistě mnozí z Vás znáte je nejlepší inspirací stránka/aplikace Pinterest. Tam je toho opravdu hodně! Byty, domy si podle ní zařizují influenceři jak z Youtube, tak z Instagramu a viděla jsem už pár případů, kdy některé pokoje mají opravdu tip top a napřesno podle inspirací, které si vybrali. Pokud ale nechcete schody zrovna podle Pinterestu je to úplně v pořádku!

Jsou tady i mnohé další firmy, které Vám můžou zařidit pěkné schodiště dle Vašich představ.

estav clanek schody

Stačí si jen vybrat a hlavně nebát se do nějaké třeba i rekonstrukce jít.

Pro příklad je tu známá firma Estav cz, která Vám nabídne širokou škálu schodišť. A to rychle a velmi ochotně! Napřiklad: Lomeneé schodiště, Zakřivené, Točité a mnoho dalších!

No a potom je tu firma, KMK Design. Hlavní zprostředkovatel schodů jako takových a ty bychom Vám doporučili asi nejvíce!

Přejeme Vám hodně úspěchu při tvoření a pevné nervy!

written by - Posted in Nezařazené