2. 6. 2018

Využijte naše finanční služby

Dopředu vám zpracujeme nezávaznou nabídku. Samozřejmě, že ji neplatíte a vůbec ji nemusíte přijmout. Je pouze orientační, abychom vám ukázali, jaké úvěry jsme schopni poskytnout. Až následně s vámi vyřídíme veškeré potřebné náležitosti a zpracujeme veškeré informace tak, abyste byli se smlouvou spokojení. Kdykoliv můžete úvěr předčasně splatit, to je samozřejmě zdarma. Poskytujeme velice nízké úrokové sazby, proto se naše úvěry často přibližují těm z bankovních domů. Splácet můžete jakoukoliv dobu, od jednoho roku až po 30 let. Obvykle se vyplácí hodnota nemovitosti až do výše 70%.
rozpočítané bankovky.jpg

S námi není nic problém

Běžně tolerujeme záznamy v registrech dlužníků a to jak v bankovních, tak také nebankovních typech seznamů dlužníků.
§ Hypotéka bez registru je vhodná pro každého, kdo potřebuje rychle peníze. Nečeká vás žádné složité papírování ani těžké vyřizování. Předběžně jsme schopni úvěr schválit do 24 hodin. Do jednoho dne provádíme také odhady nemovitostí. Stačí nám zaslat pár fotografií a na základě toho provedeme předběžný odhad a úvěr schválíme.
§ Nechtějí vám půjčit v bance? V tom případě se obraťte na naše služby. Nevadí záznamy v registrech ani nízké příjmy. Pokud dokážete splácet, je to naprosto bez problémů a nemusíte ani uvádět, na co peníze potřebujete.
graf a ruce.jpg
§ Snažíme se o to, abychom byli pro naše klienty dlouhodobými dobrými partnery. Proto vám vždy pomůžeme a poradíme. V případě, že byste chtěli odstoupit od smlouvy, je to možné. Můžete tak učinit do 14 dní od podpisu smlouvy. Vystoupíte a můžete odejít. Častěji se však volí refinancování. To je možné, pokud si najdete někde lepší podmínky. Se vším vám případně poradíme a pomůžeme a to i v situaci, kdy budete chtít od nás odejít. Snažíme se vytvořit vždy takové podmínky, aby klienti neodcházeli. Z těchto důvodů vám vždy rádi vyhovíme.
§ Splatnost až 30 let, tolerování záznamů, možnost získání financí na jakoukoliv nemovitost.