24. 12. 2021

Vyspělá technika

Máte doma elektrokoloběžku? Já ano a musím říct, že to byl opravdu výjimečný a perfektní kup. Přemýšlela jsem asi rok. Nevěděla jsem, jestli se mám koloběžku pořídit. Koloběžka byla velmi drahá. Ovšem je ale velmi praktická. Já, která nemůže mít auto, takže pro mě byla koloběžka jasná volba. Sice si říkáte, že jsem asi líná. Že se mi nechce chodit. To ale není vůbec žádná pravda. Chtěla jsem elektrokoloběžku, abych mohla jezdit na nákupy. A na malé výlety. Navíc koloběžka je výhodná v tom, že unese sto kilo. Já mám jenom sedmdesát kilo. Takže super, že jsi tam ještě můžu vozit třeba nákup. Já bydlím na vesnici.

Technika je někdy složitá.

Takže do města to mám asi šest kilometrů a moc ráda jezdím právě na elektrokoloběžce. Navíc je to velmi rychlé a pohodlné. Elektrokoloběžku mám v zásuvce normálně doma, ale ušetřím zase za autobus. Nicméně ale nevím, jestli se tato technika vyplatí v dnešní době. Energie jsou velmi drahé. A dobíjení baterky na elektrokoloběžce je taky asi velmi drahé. Nicméně jsem ráda, že takové technické vynálezy existují.

Technika je úžasná.

Jsem ráda, protože taky mám malého syna, který jezdí na koloběžce se mnou. Ale syn má samozřejmě helmu. Myslím, že technické vynálezy jdou dopředu, je to jenom dobře. Myslím taky, že nám usnadňují život, protože technika je udělaná vždycky tak, aby jenom ulehčovala život, ale ne aby nám ho stěžovala. Nyní nemám na mysli nějaké cvičící stroje, které nám právě kladou odpor, a to se má. Cvičící stroje nám mají dát pořádně zabrat, aby nám pořádně narostly svaly. A jak jste na tom vy? Rádi cvičíte nebo se raději válíte někde na posteli nebo u vody? A co třeba člun na vodu máte? Podle mě je to pecka vynález. Ten, kdo vynalezl lodě a další vodní skútry je u mě machr. Je to opravdu moc prima, když si můžete usnadnit život nebo se něčím pobavit a hledat tak díky vyspělé technice své vlastní koníčky a sami sebe rozvíjet.