21. 6. 2020

S nákladním přívěsem je přeprava nákladu snadná


Když se stěhujete z podnájmu, z kolejí, z ubytovny nebo od rodičů, najednou s hrůzou zjistíte, že máte moc věcí a při pokusu o vytřídění a rozdělení na potřebně a zbytečné zjistíte, že se většiny věcí nejste ochotní vzdát, protože k nim máte už citový vztah a připomínají vám určité významné životní období. A byla by škoda přijít o vzpomínky jen proto, že se vám nevlezou do kufru.

Můžete se tedy obrnit trpělivostí, smířit se s časovou náročností a stěhovat se po částech, tak jak to dovolí kapacita osobního vozu.

Chytré řešení

Pokud nechcete ztrácet čas zbytečnostmi a patříte k lidem, kteří přemýšlí prakticky, je zde jiné řešení.

Obraťte se na půjčovnu užitkových vozů a přívěsů!

Obě možnosti mají výhodu, že k jejich použití vám stačí řidičský průkaz na osobní automobil, a tak si stačí jen vybrat, podle objemu a velikosti přepravovaného zboží, které řešení pro vás bude nejideálnější.

kufry

Pokud jde o přepravu měkkých a nerozbitných věci menších rozměrů bez rizika poškození a jejich hmotnost nepřesáhne 750 kg, vystačíte si s nákladním přívěsem.

Jestliže už máte větší domácnost a chcete si odstěhovat i nějaký nábytek a například pračku a lednici, bude pro vás praktičtější zapůjčení dodávky. K té si můžete půjčit i různé fixační pásy a popruhy, kterými si náklad uvnitř můžete zafixovat. K dispozici je i navigace. Jestliže je váš náklad k přepravě ještě větší. Případně máte i větší kusy nábytku, můžete si k dodávce Ford Tranzit rovnou zapůjčit i nákladní přívěs. Budete tak mít k dispozici více jak 5 metrů ložné plochy, a to už je prostor, kam se vejde opravdu hodně věcí.

navigace

Samozřejmostí v pujčovně přívěsů praha Pujcovna-praha9 je perfektní technický stav, povinné i havarijní pojištění a dálniční známka. Na webových stránkách jsou uvedeny všechny technické informace o vozech a cena za zapůjčení jednotlivých modelů.

Pokud hledáte službu, zvolte si osvědčenou kvalitu a profesionální jednání.

written by - Posted in Web