11. 6. 2022

Reklamní textil může vaše přátele více sbližovat

Jedním z nejhorších dopadů současné civilizace na lidskou psychiku je pocit samoty. Zdá se vám to přehnané právě teď, kdy jsme doslova na každém kroku sledováni kamerami, GPS lokátory v navigacích a mobilních telefonech? To je právě ono, jsme sledováni záznamovou a komunikační technikou, která sice zaznamenává náš pohyb v terénu, a k tomu máme navíc možnost odesílání SMS zpráv a e-mailů, ale toto není osobní kontakt. Paradoxně totiž měli lidé za socialismu k sobě blíž právě díky tomu, že komunikovali více osobně. Žádné e-maily neexistovaly, ani mobily, pouze pevné linky, a ty nebyly zdaleka ve všech bytech.

trička s potiskem pro děti

Lidé se tím pádem více scházeli na různých večírcích, oslavách narozenin, ale i jen tak, „na pokec“, třeba venku na lavičce v parku, nebo na zahradě u táboráku.

Nemá význam se nostalgicky utápět ve vzpomínkách, máme vše ve svých rukách a můžete proti tomu také něco podniknout.

Uspořádejte pro vaše blízké cyklistický výlet – k silniční cyklistice nebo k rekreační cykloturistice nepotřebujete nutně mít funkční prádlo a cyklistický dres, který hraje všemi barvami. Důležité je mít hlavně k dispozici kvalitní cyklo kalhoty s podšívkou a výstelkou, která chrání vaši pánev a pohlavní orgány před tvrdým sedlem, ale namísto upnutého a nepohodlného trička ze syntetických vláken si klidně můžete dopřát bavlněné triko s krátkým či dlouhým rukávem. Můžete tedy pozvat vaše blízké na cyklo výlet a při té příležitosti jim pořídit trička s potiskem, například s jejich přezdívkami a motivem, který souvisí s místem, kam se vydáváte.

bavlněná trička

Jeďte na vodureklamní textil https://promotextile.cz/cs/ v podobě bavlněných triček, šortek či mikin skvěle poslouží jako prezent pro nadcházející vodáckou akci. Na vodě se lidé dovedou natolik sblížit, že budou chtít akci v podobném duchu zopakovat i příští rok.

Vyrazte do hor – komu nevyhovuje plavba po řece nebo cyklistika, může to zkusit s turistikou v horském terénu, kde na vás čekají nádherná panoramata a daleké výhledy do krajiny.