7. 8. 2018

Přirozená sexualita versus úchylky

Co lidská bytost, to jedinečný názor na cokoliv. A o sexu to platí dvojnásob.
Sexualita je totiž nejpřirozenější lidská touha, která souvisí nejen s plozením potomků, ale především s rozkoší. A na tuto pravdu by bylo možno aplikovat tak trochu poupravené rčení, že „tolikrát jsme lidmi, kolik známe světových jazyků“. Zkrátka, kolik rozkoše si dokážeme dopřát, takovými jsme lidmi.
černoška s copánky.jpg
Za svou přirozenou touhu se nemusíme stydět , je nám dána do vínku a bez ní bychom také ani nemohli přežít. Nikdo z nás by se bez ní také nemohl zrodit v lidském těle. O mužském či ženském „přirození“ se tvrdí již v samotném jeho názvu, že je to něco přirozeného, přesto si jej zakrýváme i v parném létě na veřejném koupališti. Stydíme se za něco, čím nás obdařili naši rodiče při sexu a ti se rozhodně nemilovali v plavkách. Nebo snad ano?
Milovat se v plavkách – to tak trochu zavání jakousi úchylkou, a jsou mezi námi i tací, kteří je k sexu potřebují mít na sobě navlečené. Podobných úchylek existuje celá řada a mohli bychom si některé, mimochodem i kuriózní, připomenout:
spoutaná žena.jpg

Mixoskopie

Ukájení se při pohledu na pohlavní styk někoho jiného, ať už je to skutečný živý pár, anebo jde o sledování porna. Přitom ukájení se u porna je velmi častým jevem, záleží ovšem, na koho v tu chvíli myslíme, zda na svého milujícího skutečného partnera, anebo na protagonisty, které sledujeme.

Flacelace

Sexuální vzrušení dokáže navodit pouze bičování partnerem, anebo bičování partnera. Pokud vás vzrušuje tělesné trýznění, jde nepochybně o úchylku. Překvapivě je mezi námi velké procento takových lidí.

Neoterofilie

Ta se týká starších žen, které rozpalují mnohem mladší ročníky, tzv. zajíčci. Není to až tak výjimečná „úchylka“.

Naratofilie

Jestliže vzrušení zajistí čtení nebo vyprávění erotických příběhů, jde o úchylku. A co vlastní fantazie? Zdá se, že hranice mezi úchylností a „normálností“ je velice tenká.

Fetišismus

Za fetišismus se považuje situace, kdy partner preferuje nějakou část těla nebo oděvu, bez níž není schopen dosáhnout orgasmu, a zároveň je mu jedno, komu tato část těla nebo oděv náleží. Pochopitelně sem nepatří všichni muži, kteří preferují ženská ňadra, protože je vzrušují. Fetišista je např. muž, který dosáhne orgasmu pouze při masturbaci s použitými kalhotkami, obuví, nebo silonovými punčochami neznámé ženy, třeba v souvislosti s prodejem použitého prádla na některých inzerentech.

Bondage (svazování)

Pouta, svazování, znemožnění pohybu při sexu, hraničící až se znásilněním. Tato úchylka vzrušuje kupodivu muže i ženy, a to v obou pozicích, jak v té dominantní, tak i v submisivní. Bondage je považováno za nejhorší úchylnost a je překvapivě na prvním místě v žebříčku obliby úchylek mezi lidmi.

written by - Posted in Nezařazené