11. 9. 2019

Nákupy jako Relax

Znáte to, těžký týden v práci, máte všeho po krk, přijdete domů a připadáte si úplně pod psa. V tom zazvoní telefon a volá vám kamarádka, sestra nebo vaše drahá polovička, ať jdete na skleničku vína vše probrat. Samozřejmě se vám nechce, ale na večer nemáte nic lepšího na práci a nechcete se doma užírat nudou, tak se rozhodnete vyrazit do centra dění. Otevřete svou šatní skříň a zjistíte šokující fakt. Nemáte co na sebe.

mise splněna

Nebudeme si nic nalhávat, ale tato situace se týká spíše žen. Další bod, který je třeba si přiznat, že se to stalo každé z nás. Tak tedy na sebe hodíte to, co vám připadá tak nějak nositelné, ale i přes to nejste se svým outfitem spokojené. V průběhu schůzky proto použijete větu „Nemám co na sebe, půjdeme nakupovat.“ Načež váš společník – spíše společnice – samozřejmě přikývne, protože po konverzaci s vámi přichází na věc, že taky nemá žádný oděv, který je in.

Domluvíte se a v sobotu se scházíte v předem domluvený čas nejlépe někde před obchodním centrem, abyste nemusely nikam daleko chodit. Teď už můžou nastat jen dvě situace, buď se vám všechno oblečení až moc líbí, ale vy si ho nemůžete dovolit, nebo nemáte náladu na zkoušení nových kousků, jste znuděná, nejradši byste ihned vzala nohy na ramena, nebo pokoupila hned to první, co máte na očích a doma jste si opět stěžovala, že nemáte, co si na sebe obléct. Stejně víte, že tato chvíle dříve nebo později přijde, vy jen oddalujete čas, kdy to přijde.
obchod s oblečením

Berme v potaz, že nákupy byly úspěšné a že odcházíte z obchodního centra spokojené, pokud možno obě, a těšíte se na další spolu strávený čas nakupováním. Existuje i jakýsi pocit uspokojení, když si zakoupíte něco, co opravdu chcete. Někteří jsou k padání do depresí z tohoto důvodu více náchylnější, a tak to nemusíte být zrovna vy, kdo touto „chorobou“ z nedostatku nových a hezkých věcí trpí.

Nejedna ústa ženy prohlásila, že to muži mají v nakupování mnohem jednodušší.