23. 9. 2017

Ideální brigáda existuje, stačí se podívat na nabídku od firmy Selvintech


Peněz není nikdy dost, to známe všichni. A nejjednodušším způsobem, jak se dostat k penězům v případě, že si jich v zaměstnání nevyděláme dost, je najít si brigádu. Ovšem nejde jen o to, najít si brigádu, ale o to, najít si dobrou brigádu. A to není zase tak úplně snadné, jak by to třeba na první pohled mohlo vypadat, i přesto, že brigád je třeba k dispozici dostatek. Ona totiž není práce jako práce.
A ještě mnohem těžší je to v případě, kdy jsme doma s malými dětmi na rodičovské dovolené. Ve skutečnosti to žádná dovolená není, a už vůbec není tak placená jako když člověk chodí do zaměstnání. Tím spíše, pokud se rozhodnete o své děti pečovat tři anebo ještě více let. To vám pak na účtu každý měsíc přistane pár korun, ze kterých nezaplatíte zhola nic. Takže matka, která nemá manžela anebo partnera, který by na společnou domácnost výrazně přispíval, má najednou velký problém.

andělíček

Nicméně i v případě, že na domácnost nevyděláváte sama, tak rozhodně nežijete v nadbytku a jistě jste ráda za každou korunu navíc. Jenže najít si v takové životní situaci brigádu je poměrně náročný úkol. V ideálním případě je třeba, abyste ji mohla dělat z domova a v čase, kdy máte zrovna volno, tedy když vaše děti spí anebo si spokojeně samostatně hrají, což nikdo nikdy předem neví, kdy taková situace nastane. Pro matky na rodičovské dovolené je proto požehnáním flexibilní práce, kterou mohou vykonávat, kdy se jim to zrovna hodí, klidně i v noci při sledování televize.

pytel

A právě taková je práce z domova pro firmu Selvintech , která se zabývá ruční výrobou dekorativních ozdob jako jsou různé vánoční, ale i jiné dekorace z korálků a dalších materiálů. Je totiž jen na vás, kdy a jak často budete ozdoby vyrábět a peníze dostanete v závislosti na tom, kolik kusů vyrobíte. A o tom, že jsou s takovou prací maminky spokojené, svědčí i pozitivní recenze na internetu.