4. 7. 2017

Dostupnější úvěr

Ano, banky v posledním roce změnily pravidla pro poskytování úvěrů, jelikož se zpřísnily předpisy. V takových podmínkách má žadatel o úvěr složitou situaci. Je to jednoduché, pokud jste zaměstnancem, který může výši celého svého příjmu jednoduše doložit, má u firmy smlouvu na dobu neurčitou a v zaměstnání je již mnoho let. Navíc se mu nikdy nestalo, že by se zpozdil s platbou některé složenky a může se tak pyšnit neposkvrněným registrem dlužníků.

úspory

Ne všichni mají při žádosti o úvěr tak jednoduchou situaci. Velmi často dostávají zaměstnanci ve firmách i odměny, které nemohou být podkladem pro výpočet řádné výše příjmů. A ačkoliv by neměli problém se splácením úvěru, bohužel jsou pro banku rizikovým klientem a jejich žádost bývá zamítnuta.

Nebankovní hypotéka je však zcela jiný produkt. Šanci na získání úvěru má skutečně každý, protože ke každému klientovi je přistupováno individuálně, na základě jeho situace a aktuálních potřeb. Jen tak je možné navrhnout odpovídající řešení, které bude vyhovovat všem zúčastněným stranám.

peněženka

S nebankovní hypotékou můžete vyřešit i vaši tíživou finanční situaci, jelikož je velmi vhodným nástrojem pro refinancování stávajících úvěrů. Drobné úvěry, které zatěžují váš rodinný rozpočet, je možné okamžitě splatit a místo několika úvěrů začít platit jen jeden, s nižší úrokovou sazbou, a především s možností splácet déle. Pokud se prodlouží doba splácení úvěru, výrazně klesne částka, kterou měsíčně odepisujete z vašeho bankovního účtu. Vaší rodině tak bude zbývat více finanční hotovosti a můžete si dovolit nakoupit i nové vybavení do domácnosti, nebo si po letech dopřát společnou dovolenou.

Předběžnou kalkulaci vám rádi zpracujeme a získáte představu o tom, jak by vypadala vaše měsíční splátka i jak dlouho byste uvedenou výši úvěru spláceli.