8. 2. 2019

Americkou hypotékou můžete zaplatit třeba za krásnou dovolenou

Cítíte se přepracovaní? Nepamatujete si, kdy jste si naposledy odpočinuli? A pro samé starosti s prací už se ani na tu práci nedokážete pořádně soustředit? V tom případě nadešel ten pravý čas na to, abyste co nejdříve vyrazili na dovolenou! A rozhodně se nesnažte vymlouvat tím, že na ni nemáte dost peněz. S americkou nebankovní hypotékou hravě dosáhnete na své malé i větší cíle, ať už chcete cokoli.

kalkulačka

Typickou vlastností americké hypotéky je právě to, že je bezúčelová. Jedná se o úvěr, který můžete využít k naprosto libovolným účelům, a pokud jde o nebankovní americkou hypotéku, tak s tou můžete klidně splatit i dluhy a vyplatit exekutora. Takže je jasné, že proti tomu je váš plánovaný výlet někam k moři a za sluncem úplně zanedbatelným požadavkem, na který snadno dosáhnete.

S penězi naložte podle svých představ

Nicméně právě proto, že se jedná o bezúčelový úvěr, tak nemusíte nikomu sdělovat, jaké máte plány s vypůjčenými penězi. Klidně můžete mít letenky v kapse a nikoho to nebude zajímat, ani před tím, než vyjedete, ani poté, co se vrátíte. Důležité to nebude dokonce ani v případě, kdybyste nakonec nikam neodjeli.

kufr

I nízký příjem může být pro splácení dost vysoký

Podstatné je tedy už jen to, jak takovou skvělou půjčku můžete získat. A získat nebankovní americkou hypotéku je hračka. Právě proto, že ani váš záznam v registru, ani nižší příjmy nemusí vadit. I s těmi si dokáží v nebankovní společnosti poradit. Zásadní je pouze to, abyste prokázali, že máte dostatečné měsíční příjmy na splácení půjčených peněz i s úroky. A je jedno, odkud vaše příjmy plynou. Navíc, když si sjednáte dlouhou dobu splatnosti, nemusejí být ani moc vysoké, neboť budete platit dlouho po malých částkách. Stačí tedy jen zvolit dobrou nemovitost jako hodnotnou záruku, a můžete mít tolik peněz, kolik jen chcete. Každopádně na krásnou dovolenou vám taková půjčka jistě bude stačit.